12
Sesli Chat Nedir? Nasıl Kullanılır?
1 YORUM YAPILDI 03 Kas 2016 1327 Görüntüleme

  Değerli SesliMynet kullanıcıları bu makalemde sesli chat kavramı üzerinde duracağız. SesliChat nedir? Nasıl kullanılmaktadır. Sesli Chat sohbet kullanıcılarının sesli ve kameralı yararlandığı sistemin adıdır.Daha detaylı anlatacak olursak yazılı sistemden sonra geciş yapılan harika bir sohbet yazılımıdır.

  Sesli siteleri kullanmak için çok fazla bir (araç) - (gereç) gerekmemektedir. Sadece kameranız ve mikrofonunuz olması yeterlidir. Seslichat sitelerinde kişilerin sesini duyabiliyor ve görüntülü olarakta tanıma imkanı bulabiliyorsunuz. Samimiyeti artıran güven dolu bir sistemdir. Eski sistemlere nazaran arkadaşlık kurmak bakımından çok etkili bir yazılımdır.

  Sesli Mynet sitemiz yıllardan beri sizlere sohbet hizmeti sunan sesli chat sitesidir. En iyiler arasında olmamız zaten Google vb. arama motorlarında ki konumumuzdan da anlaşılıyor. Sizlerde sistemimizi ziyaret ederek büyük dostluklara adım atabilir. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza iyi sohbetler dileriz..

  1. Ebru

    04/11/2016 03:05  

    çok güzel makale tebrik ederim.. seslimynet.com sitesi olarak yolunuz açık olsun

Gönder
Sesli Chat Nedir? Nasıl Kullanılır?   Değerli SesliMynet kullanıcıları bu makalemde sesli chat kavramı üzerinde duracağız. SesliChat nedir? Nasıl kullanılmaktadır. Sesli Chat sohbet kullanıcılarının sesli ve kameralı yararlandığı sis...
Sesli Sohbet ile Chat Merhabalar Sevgili Sesli Sohbet ile Chat üyeleri. SesliChat günümüzde yabanci kişiler veya ayni il ayni ülkeden insanlarimiza güzel bir ortam sağlayan Sesli Sohbet siteleri günden güne kendini gel...
SeSLiMyNet.Com Online Kullanıcılarına Ücretsiz Sesli Sohbet ve Sesli Chat İmkanı Sağlayan Sesli Ve Kameralı Sohbet Sitesidir..

+90 (545) 891 53 53

Copyright © 2017 SesliMynet.Com